درباره ما

معرفی فروشگاه اینترنتی شهر دیجیتال

فروشگاه اینترنتی شهر دیجیتال در سال۹۸ فعالیت خود را به مدیریت امیرعباسی آغاز نموده است، عمده فعالیت این فروشگاه فروش کلیه لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل  و لپ تاپ به اقصی نقاط کشور بین مشتریان و همکاران بوده است. پیشرفت های بی وقفه و پرشتاب فناوری های دیجیتال و نیاز روز افزون به محصولات رایانه ای در بخش های مختلف و نیاز به ارتباط بین دستگاههای مختلف ، توسعه چشمگیر و تنوع بازارهای فروش کالای مختلف  را به دنبال داشته است. در این میان ارائه خدمات متمایز و مشتری مداری از ارکان خدشه ناپذیر شهر دیجیتال است

شهردیجیتال تلاش دارد با ارائه مشاوره به مشتریان و همکارانی که در زمینه فروش لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل و لپ تاپ فعالیت دارند ارتباط برقرار نموده تا امکان دسترسی آسان کالاهای مورد نیاز و  باکیفیت بالا و قیمت مناسب را برای شما مشتریان گرامی فراهم سازد. شاید توانسته باشیم مشکلات و دغدغه های فرآیند خرید در زمینه یافتن مراکز خرید مناسب و اطمینان کافی از جهت قیمت و کیفیت برای خرید را در کوتاه ترین و بهترین روش آسان سازیم. هر گونه پیشنهاد و انتقاد شما را با روی باز پذیراییم و تلاش می کنیم که با نقطه نظرات شما عزیزان بتوانیم خدمتی در خور شما دوستان عزیز ارائه نماییم.

زمینه فعالیت شهر دیجیتال

فروشگاه اینترنتی شهر دیجیتال در زمینه فروش لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل  و لپ تاپ که بعضا در بازار هم نایاب هستند فعالیت دارد.کالاهای اصلی را بدون واسطه و با کیفیت بالا با ضمانت تعویض ۳۰ روزه ، بوسیله سریعترین روشهای ارسال از قبیل پست سفارشی ، تیپاکس ، ….. با بیمه مطمئن و بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از هر گونه صدمات فیزیکی و یا احتمالی  تقدیم شما نماید.